Contact

Mail

U kunt via de mail contact opnemen met de Dorpsraad Herpen. Het mailadres is:
info@dorpsraadherpen.nl

Post

U kunt ook een brief sturen naar het postadres van de dorpsraad. Deze kunt u richten aan:
Secretariaat Dorpsraad Herpen
Zandstraat 4
5373 KW Herpen

Vergadering

Voorafgaand aan de vergadering kunt u via het formulier spreekrecht aanvragen.

Verder kunt u tijdens de rondvraag uw vraag stellen.

Persoonlijk

Indien u een kwestie liever persoonlijk met een lid van de Dorpsraad bespreekt, kunt u hiernaast de contactgegevens van de Dorpsraadleden vinden.

Facebook

We zijn ook te volgen via onze Facebook-pagina:
https://www.facebook.com/Dorpsraad-Herpen-918152148203006/

Instagram

We zijn ook te volgen via onze Instagram-pagina:
https://www.instagram.com/explore/tags/dorpsraadherpen/

Contactgegevens Dorpsraad Herpen

Postadres:
Zandstraat 4
5373 KW Herpen
E: info@dorpsraadherpen.nl

Tom van Leeuwen
(Voorzitter)
Herpen, 06-22822934
E: tom@dorpsraadherpen.nl

Tonny van Beerendonk
(Secretaris)
Herpen, 06-57537090
E: secretariaat@dorpsraadherpen.nl

Anne van Griensven
(Penningmeester)
Herpen, 06-27525097
E: anne@dorpsraadherpen.nl

Peter van Roosmalen
Herpen, 06-50897319
E: peter@dorpsraadherpen.nl

Wilbert Kuijken
Herpen, 06-54637038
E: wilbert@dorpsraadherpen.nl

Anne Marie Heere
Neerloon, 06-22414116
E: annemarie@dorpsraadherpen.nl

Rosan van Haren
Neerloon, 06-83260076
E: rosan@dorpsraadherpen.nl

Peggy Mulderij
(Wijkcoƶrdinator)
14 0412E: p.mulderij@oss.nl

Ron Liefkens
(Wijkagent)
Herpen e.o., 0900-8844